אודות גטי 

תנופת הפיתוח והבנייה המואצת המאפיינת את ירושלים בשנים האחרונות, הפכה את העיר למוקד משיכה לעסקים המבקשים לשלב איכות חיים ואיכות סביבה עם יתרונות עסקיים.

ג.ט.י, מיסודם של ישרס חברה להשקעות בע"מ והרשות לפיתוח ירושלים, מהווה כתובתּ מרכזית לשכירת שטחי פעילות למטרות היי-טק, ביו-טכנולוגיה ועסקים בירושלים.

ג.ט.י ממשיכה בתנופת בנייה ופיתוח ומזמינים אותך ליהנות משלושה קמפוסים, הפרושים לאורך דרך בגין: גן טכנולוגי מלחה, גן טכנולוגי הר חוצבים, וגן טכנולוגי גבעת רם.

בימים אלו מתאכלס המגדל המתקדם של ג.ט.י "מגדל הר חוצבים" הראשון מסוגו, המייצג את התפיסה החדשה בתכנון מבני עסקים. ג.ט.י מציעים לבחירתך שטחים להשכרה בגדלים וברמות גימור שונות עם אפשרויות הרחבה. בנוסף, תיהנה מנגישות מיידית לכל חלקי העיר ומחוצה לה, משפע של חניה, מתכנון אדריכלי מרשים ומכל יתרונותיה של ירושלים.

כעיר היחידה במרכז הארץ הנהנית ממעמד של אזור פיתוח א', כך תקבלו את הטוב ביותר בהשקעה הקטנה ביותר, באמצעות הטבות ניכרות המוענקות לחברות ולמפעלים עתירי ידע. חבילת התמריצים המוצעת למשקיע היא המקיפה מסוגה בישראל וכוללת בין השאר ,הטבות מס ניכרות, מענקים וכן ארנונת עירייה נמוכה באופן יחסי.

 

היזמים