הר חוצבים

גן טכנולוגי הר חוצבים

פארק היי טק הממוקם באזור תעשייה הר חוצבים השוכן בפאתיה הצפוניים של ירושלים, בסמוך לניבי התחבורה הראשיים: כביש מס' 1, כביש 443, כביש מס' 9 ושדרות בגין ומורכב משלושה מבנים להשכרה בשטח כולל של כ-55,000 מ"ר ובניהם המגדל החדש- מגדל חוצבים.

 

בפארק הר החוצבים תיהנו מתכנון אדריכלי מרשים ומעוצב בסגנון פתוח, עבודה בשכנות לחברות בינלאומיות וישראליות מובילות, מגוון תמריצים והטבות של אזור פיתוח א' , סביבת עבודה מפנקת עם נוף וטבע ,שטחים רחבי ידיים, גינות ירוקות, שפע של חנייה ומיקום גיאוגרפי אטרקטיבי ונוח לגישה לכל חלקי ירושלים ולצירים מרכזיים.

 

מגדל חוצבים מייצג תפיסה חדשה בתכנון בנייני עסקים והיי טק- תכנון אדריכלי מרשים, בניה מתקדמת ופונקציונלית עם נגישות גבוהה והתאמה לצרכיהם האישיים והחברתיים של העובדים בו, תוך שמירה על הביטחון ואיכות החיים.

 

בסביבת הגן הטכנולוגי הר חוצבים תפגשו שכנים מובילים בתחומם. למעלה מ-100 חברות הייטק, ביוטכנולוגיה ועסקים בינלאומיים המאכלסים את שטחי הר חוצבים בכלל והגן הטכנולוגי הר חוצבים בפרט. חברות מובילות כאינטל, N.D.S , טבע,A.V.X , אי.סי.איי, אמדוקס, רך תקשורת, מדינול סיגמה ישראל, אומריקס ועוד. 

השכנים הטובים וההון האנושי האיכותי תורמים גם הם את חלקם לרוח העסקית הנושבת במגדל החוצבים.

 

בינואר 2011 נסתיימה בנייתו של מגדל חוצבים המייצג תפיסה חדשה בתכנון בנייני עסקים והיי טק. תכנון אדריכלי מרשים, בניה מתקדמת המעוצבת בסגנון פתוח והתאמה לצרכיהם האישיים והחברתיים של העובדים בו, תוך שמירה על הביטחון ואיכות החיים.